Новини

Що робити, якщо вас затопило?

Будь то затоплення від сусідів зверху або прорив водопровідної труби у вашому будинку, збитки від води можуть бути одним з найбільш руйнівних домашніх лих, з якими може зіткнутися домовласник. Пошкоджені водою речі, меблі та загроза появи плісняви ​​може спантеличити багатьох. Але якщо ви знаєте як реагувати в такій ситуації, ви можете зробити відновлення втрат від підтоплення настільки безболісним, наскільки можливо. Перше завдання – електробезпека Щоразу, коли ви маєте справу з водою поруч із розетками або електропроводкою, ваше перше завдання пов’язане з електробезпекою. Запобіжні заходи повинні бути пропорційні ступеню шкоди. Якщо у вас невеликий витік, ви повинні відключити автоматичні вимикачі, які живлять всю проводку та розетки поблизу течі. Якщо підтоплення водою в житло має великі масштаби, відключіть повністю електроживлення на весь будинок. Якщо ви не можете безпечно звертатися до своєї електричної панелі або не сумніваєтеся у електробезпеці пошкоджених водою Перш ніж приступати до роботи, зверніться до вашої електричної служби або ліцензованого електрика.

Зупиніть протікання..

Важливо знати, де знаходиться головний запірний кран водопостачання вашого будинку, і переконатися, що ви можете його повернути. У багатьох будинках центральний кран знаходиться у підвалі, поряд із місцем, де основне водопостачання входить до будинку. В інших будинках запірний кран може бути поза домом. Запірний кран може іржавіти, якщо його довго не провертали.Переконайтеся заздалегідь, якщо це так – найкращий час, щоб змастити його мастилом. Коли вам потрібно швидко перевернути цей клапан, ви не захочете боротися із ним. 

Зафіксувати пошкодження. Як тільки ви усунете ризик ураження електричним струмом і зупиніть текти води, ваш наступний крок повинен полягати у тому, щоб оцінити масштаби матеріальних збитків. Це знадобиться як у випадку, якщо ви застрахували своє майно, так і у разі якщо підтоплення відбулося з вини ваших сусідів, щоб подати до суду з конкретними даними за завданими матеріальними збитками.

Викликати спеціалістів.

Якщо підтоплення привело до масштабного безладдя у вашому житлі, і ви не в змозі впоратися з цим самі, рекомендуємо звернутися в клінінгову компанію, яка надає ці послуги.

 Висушити Видаліть стоячу воду, винесіть усі пошкоджені водою предмети з дому. Килими, килимове покриття, штори м’які меблі швидше за все вимагатимуть додатково хімчистки та сушіння. Відкрийте всі вікна в підтоплених приміщеннях і добре провітріть, щоб зменшити вологість у них. Можливо знадобиться заміна намоклого гіпсокартону. Відновіть водопостачання в будинку усунувши прориви якщо такі були. Сподіваємося ці поради вам не знадобляться для застосування, але знати що робити в таких ситуаціях корисно. Отримати більш детальну інформацію щодо сантехніки, ви можете відвідавши наш фірмовий магазин «ПрофіПлюс», розташований за адресою: г. Херсон, вул. Стрітенська 6 або дзвоніть нам за телефоном вказаним на головному екрані сайта.